author-img

Dziękujemy za wizytę!

Miło nam, że odwiedzacie Państwo naszą witrynę. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu.

author image

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Współpraca

Jesteśmy sprawdzonym i uznanym dostawcą preparatów dermokosmetycznych, suplementów diety oraz środków do higieny i pielęgnacji. Przez 23 lata naszej działalności zaufało nam ponad 12 tysięcy aptek i niezliczona ilość detalicznych sklepów zielarsko - medycznych i kosmetycznych. Współpracujemy ze wszystkimi hurtowniami farmaceutycznymi. Jesteśmy partnerem handlowym sieci ROSSMAN, HEBE, NATURA, SUPER PHARM, ZICO, Dr MAX, GEMINI, EURO APTEKA, Dr ZDROWIE i DOZ. Nasza oferta składa się wyłącznie ze sprawdzonych, w większości przebadanych klinicznie i bezpiecznych preparatów. Reprezentujemy najlepszych producentów z Europy i USA. Zapewniamy stabilne i atrakcyjne warunki handlowe. Zapraszamy do współpracy sieci handlowe, hurtownie oraz apteki, sklepy, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne i salony urody.

12000

aptek

10

sieci handlowych

Współpraca

Z nami osiągniesz sukces!

Zapewniamy stabilne warunki współpracy i rozwoju. Tworzymy dynamiczny i zgrany zespół ludzi, których często łączą z naszymi partnerami silne więzy zawodowe. Zapewnia wdrożenia i szkolenia produktowe oraz stałe wsparcie merytoryczne i materiały edukacyjne.

Od osób, które chciałyby dołączyć do grona naszych przedstawicieli oczekujemy doświadczenia, zaangażowania, kwalifikacji i determinacji. Podejmiemy współpracę z osobami mającymi doświadczenie w dystrybucji aptecznej, sieciowej lub detalicznej.

Dział współpracy z klientami kluczowymi:

Mariusz Penconek