author-img

Dziękujemy za wizytę!

Miło nam, że odwiedzacie Państwo naszą witrynę. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu.

author image

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Aspen Distribution Sp. z o.o. przeprasza Orkla Care S.A. za to, że produkowała, reklamowała, oferowała i wprowadzała do obrotu antyperspiranty „Medixil” w opakowaniach podobnych do opakowań antyperspirantów „Etiaxil”, co mogło wprowadzić klientów w błąd co do istnienia powiązania między tymi produktami.
Wskazane działania zostały uznane przez Sąd Okręgowy w Warszawie za czyny nieuczciwej konkurencji. Na podstawie wyroku Aspen Distribution Sp. z o.o. została zobowiązana m.in. do zaniechania produkowania, oferowania, reklamowania, wprowadzania do obrotu antyperspirantów „Medixil” w opakowaniach podobnych do opakowań antyperspirantów „Etiaxil”, a także do ich wycofania z obrotu.

Powyższe oświadczenie stanowi wykonanie wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie z dn. 12 sierpnia 2021 r., zmienionego wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dn. 16 sierpnia 2022 r. Jakkolwiek Aspen Distribution Sp. z o.o. nie zgadza się z ww. orzeczeniami w części, w której nie uznano racji Aspen Distribution Sp. z o.o., to i tak będzie wykonywała ona obowiązki nałożone ww. orzeczeniami.

Oświadczamy, że ww. wyroki dotyczą wyłącznie antyperspirantu w tzw. starym layoucie, który nie jest obecnie wprowadzany do obrotu przez Aspen Distibution Sp. z o.o.
W celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości, ww. wyroki nie dotyczą antyperspirantów MEDIXIL w tzw. nowym layoucie, tj. o wyglądzie przedstawionym poniżej:


Należy podkreślić, że nasze specjalistyczne i wysoce skuteczne antyperspiranty MEDIXIL nie posiadają związków z antyperspirantami dystrybuowanymi przez spółkę Orkla Care S.A. Wysoce skuteczne antyperspiranty MEDIXIL są wprowadzane na rynek wyłącznie przez Aspen Distribution Sp. z o.o.

Nasze Strony

Wiedza jest podstawą sukcesu!

Każdego dnia zgłębiamy i gromadzimy naszą wiedzę i doświadczenia, z którymi dzielimy się z Państwem. Chcemy w jak najlepszy i właściwy sposób prezentować informacje, które pozwolą na rozwój Państwa biznesu. Prezentujemy źródłowe strony produktowe naszej firmy i wierzymy, że będą wartościowym źródłem informacji

Oficjalny sklep Aspen Distribution

Tutaj prezentujemy pełną ofertę naszej firmy zawierającą starannie wyselekcjonowane dermokosmetyki, suplementy diety i preparaty do higieny i pielęgnacji. Starannie opracowana nawigacja kategorii pozwoli Państwu na łatwe wyszukanie preparatów po dolegliwości, problemie lub nazwie produktu

sklep.aspendistribution.pl
Blue Cap - preparat na choroby skóry; AZS, ŁZS, Łuszczycę.

Blue Cap® to preparaty przeznaczone do wspomagania procesów leczenia stanów zapalnych skóry, o bezpośrednim działaniu terapeutycznym. W lipcu 2020 Blue Cap Cream uzyskał rekomendację Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych za 90% skuteczności, potwierdzonej w wyniku przeprowadzonych testów.

bluecap.pl
Granex - preparat na trądzik.

Granex® Spray jest najbardziej wydajnym i innowacyjnym rozwiązaniem dla skóry dotkniętej trądzikiem, opracowanym na bazie aktywacji molekularnej. Działa wyjątkowo efektywnie i skutecznie, przynosząc szybkie i trwałe efekty stosowania. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi!

granexskin.pl
Just For Men - Nr 1 na świcie w koloryzacji i odsiwianiu męskich włosów i zarostu.

Just for Men® to szampony koloryzujące, odsiwiacze do włosów i żele koloryzujące do wąsów i brody, które stopniowo nadają włosom ich naturalny wygląd, koloryzując je subtelnymi tonami. Oprócz nieinwazyjnej koloryzacji zapewniają włosom odżywienie i wzmocnienie. Wyjątkowy efekt zaledwie w 5 minut.

justformen.pl
Viusid – suplement diety. Składniki preparatu znacząco wzmacniają układ immunologiczny organizmu.

Zawarte w preparacie składniki mają działanie antyoksydacyjne, które w dużej mierze mogą niwelować negatywne skutki działania nadmiaru wolnych rodników.

viusid.pl