author-img

Dziękujemy za wizytę!

Miło nam, że odwiedzacie Państwo naszą witrynę. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu.

author image

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Nasze Strony

Wiedza jest podstawą sukcesu!

Każdego dnia zgłębiamy i gromadzimy naszą wiedzę i doświadczenia, z którymi dzielimy się z Państwem. Chcemy w jak najlepszy i właściwy sposób prezentować informacje, które pozwolą na rozwój Państwa biznesu. Prezentujemy źródłowe strony produktowe naszej firmy i wierzymy, że będą wartościowym źródłem informacji

Oficjalny sklep Aspen Distribution

Tutaj prezentujemy pełną ofertę naszej firmy zawierającą starannie wyselekcjonowane dermokosmetyki, suplementy diety i preparaty do higieny i pielęgnacji. Starannie opracowana nawigacja kategorii pozwoli Państwu na łatwe wyszukanie preparatów po dolegliwości, problemie lub nazwie produktu

sklep.aspendistribution.pl
Blue Cap - preparat na choroby skóry; AZS, ŁZS, Łuszczycę

Blue Cap® to preparaty przeznaczone do wspomagania procesów leczenia stanów zapalnych skóry, o bezpośrednim działaniu terapeutycznym. W lipcu 2020 Blue Cap Cream uzyskał rekomendację Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych za 90% skuteczności, potwierdzonej w wyniku przeprowadzonych testów.

bluecap.pl
Granex - preparat na trądzik

Granex® Spray jest najbardziej wydajnym i innowacyjnym rozwiązaniem dla skóry dotkniętej trądzikiem, opracowanym na bazie aktywacji molekularnej. Działa wyjątkowo efektywnie i skutecznie, przynosząc szybkie i trwałe efekty stosowania. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi!

granexskin.pl
Hemorend - zwalcza przyczyny i skutki hemoroidów

Hemorend® to naturalny preparat o dokładnym, odśrodkowym mechanizmie działania, który zapewnia intensywną pomoc i służy do wspierania leczenia hemoroidów. Jest produktem medycyny integracyjnej, która łączy w sobie nowoczesne badania i doświadczenia medycyny naturalnej z holistycznym podejściem do ludzkiego organizmu.

hemorend.pl
Just For Men - Nr 1 na świcie w koloryzacji i odsiwianiu męskich włosów i zarostu

Just for Men® to szampony koloryzujące, odsiwiacze do włosów i żele koloryzujące do wąsów i brody, które stopniowo nadają włosom ich naturalny wygląd, koloryzując je subtelnymi tonami. Oprócz nieinwazyjnej koloryzacji zapewniają włosom odżywienie i wzmocnienie. Wyjątkowy efekt zaledwie w 5 minut.

justformen.pl
Viusid - preparat antywirusowy, wsparcie odporności

Viusid® jest preparatem nutraceutycznym o właściwościach przeciwutleniających i przeciwwirusowych. To najsilniejszy dostępny antyoksydant, który znacząco wzmacnia układ immunologiczny człowieka eliminując bakterie i wirusy, przez co wspiera organizm w walce z chorobami. Zawarte w preparacie substancje przeciwwirusowe i antyoksydanty eliminują negatywne skutki działania nadmiaru wolnych rodników, które powodują również ryzyko zachorowania na nowotwory.

viusid.pl
Antyperspiranty Medixil - NOWOŚĆ 2021r!

Medixil to linia nowych specjalistycznych antyperspirantów, które chronią przed potem i jego nieprzyjemnym zapachem przez 3 do 5 dni i to tylko po jednej aplikacji. Wszystkie produkty Medixil posiadają międzynarodowy certyfikat - AllergyCertified. Bardzo skuteczny i długotrwały efekt ochrony przed poceniem 3 - 5 dni. Medixil z innowacyjną formułę DryPlus zapewnia skuteczniejszą ochronę przed potem i jego nieprzyjemnym zapachem niż większość dostępnych na rynku antyperspirantów.

medixil.pl